لیزر

مزوتراپی لاغری و لیپوزوم درمانی

مزوتراپی در زمینه تناسب اندام به عنوان جایگزین مناسبی برای اعمال جراحی مانند لیپوساکشن به کار میرود.با مزوتراپی میتوان چربی شکم ، جربی های موضعی کنار ران و پهلو و غب غب را از بین برد.با کشف دارویی که حل کننده چربی است محققان متوجه شدند با تزریق آن دربافت چربی حل میشودو از بین میرود.مزوتراپی یک روش بدون درد و بدون نیاز به بی حسی است و با زندگی روزمره بیماران تداخلی ندارد یعنی شما بعد از انجام آن نیازی به استرحت در منزل ندارید و میتوانید مانن روزهای عادی به فعالیت های خود بپردازید.مزوتراپی باعث از بین یردن سلولیت ، افزایش سرعت کاهش وزن ، لیفت اندامها و درمان چاقی میشود.

بستگی به میزان تراکم چربی موضع و نظر پزشکتان معمولا بیم 5 تا 10 جلسه درمانی پیشنهاد میشود.

هایفوتراپی

در تکنولوژی جدید هایفوتراپی (HIFU ( high Intensity focused ultrasound امکان کشیدن پوست و جوان سازی (خط خنده،ابرو،چروک پیشانی،غبغب وشلی گردن) به روش غیرجراحی فراهم شده است. هایفوتراپی می تواند به عمق

تزریق بوتاکس

بوتاكس چیست؟ 

بوتاكس یك پروتئین مشتق شده از سم بوتولیسم می‌باشد كه جهت  به حداقل رساندن و با صاف كردن خطوط و چین و چروك روی صورت در زیر پوست تزریق میگردد، با تزریق دوز کمي از بوتاكس در واقع قسمتی از عضلات صورت را فلج میكنند تا باعث صافی و یك دستی صورت گردد.

بوتاكس در طی سالها محبوبیت بسیاری به دست آورده است، از دلایل این امر صورت تهاجمی كمتر و نتایج قابل قبول و فوری تزریق بوتاكس می باشد، به خاطر عوارض كم تزریق بوتاكس كه معمولاً ظرف 24 ساعت از بین می روند این روش جایگاه بسیار خوبی را نزد كسانی كه مایلند در كوتاهترین زمان ممكن صورتی صاف و یك دست به دست آوردند پیدا كرده است.

 به همین دلیل سالانه میلیون‌ها نفر از بوتاكس به عنوان درمان شماره یك ضد پیری استفاده میكنند

 بنابر آمار جامعه جراحان پلاستیك امریكا در سال 2007 تزریق بوتاكس رایجترین شیوه در اعمال زیبایی می باشد، همچنین بوتاكس بسیار ارزانتر و سریعتر از سایر اعمال متداول است كه جهت رفع چین و چروك كاربرد دارند، بوتاكس در درمان میگرن و كاهش تعرق نیز كارایی دارد.